PRENÁJOM VW CALIFORNIA SLOVENSKO

NAŠE FALCONY

Naše Falcony sú určené pre 4-člennú posádku, ktorá sa pohodlne odvezie aj vyspí už v pripravenom povlečenom postelom prádle. Vozidlá sú vybavené nosičom na 4 bicykle, komplet campingovim vybavením, grill + vonkajšie sedenie + stolík, vstavaná kuchynka s dvomi plynovími horákmi, umyvadlom s tečúcou vodou (30 litrov), kompresorová chladnička (objem 42 litrov), kompletné kuchynské vybavenie + základné koreniny a suroviny (to všetko v cene prenájmu)! ;)

Hlavná sezóna

jún - september

110€/deň

minimálna doba prenájmu 7 dni (od soboty do piatku)
  limit km / bez obmedzenia
vratná kaucia 1000 €

Vedlajšia sezóna

október - máj

80€/deň

minimálna doba prenájmu 3 dni
  limit km / bez obmedzenia
vratná kaucia 1000 €


FALCON VAN CALIFORNIA CAMPER SNEHOVÁ
BIELA

VW CALIFORNIA (AUTOMAT)

Palivo: diesel, Výkon: 132kw, Prevodovka: automat 6st, 4-motion, Spotreba: cca 9 litrov. Výbava: vstavaná kuchynka s dvomi plynovími horákmi, umyvadlom s tečúcou vodou (30l), kompresorová chladnička (42l), klimatizácia, navigácia, nezávisle naftové kúrenie, nosič na 4 bicykleV cene prenájmu: kompletné campingové vybavenie (grill + vonkajšie sedenie + stolík), kompletné kuchynské vybavenie (základné koreniny a suroviny)


FALCON VAN
CALIFORNIA CAMPER
VESMÍRNA
SIVÁ

VW CALIFORNIA (MANUÁL)

Palivo: diesel, Výkon: 103kw, Prevodovka: manuál 6st, predný náhov, Spotreba: cca 9 litrov. Výbava: vstavaná kuchynka s dvomi plynovími horákmi, umyvadlom s tečúcou vodou (30l), kompresorová chladnička (42l), klimatizácia, navigácia, nezávisle naftové kúrenie, nosič na 4 bycikle. V cene prenájmu: kompletné campingové vybavenie (grill + vonkajšie sedenie + stolík), kompletné kuchynské vybavenie (základné koreniny a suroviny)

KOĽKO ĽUDÍ SA TU VLASTNE VYSPÍ?!

Poďte! Pozívamé Vás na krátku ukážku nášho FALCONu!