PRENÁJOM VW GRAND CALIFORNIA 600 SLOVENSKO

Naše Falcony sú určené pre 4-člennú posádku, ktorá sa pohodlne odvezie aj vyspí už v pripravenom povlečenom postelom prádle. Vozidlá sú vybavené nosičom na 4 bicykle, komplet campingovim vybavením, grill + vonkajšie sedenie + stolík, kompletné kuchynské vybavenie + základné koreniny a suroviny (to všetko v cene prenájmu)! ;)

Vedľajšia sezóna

október - máj

100€/deň

minimálna doba prenájmu 3 dni
  limit km / bez obmedzenia
vratná kaucia 1200 €

Stredná sezóna

jún - september

120€/deň

minimálna doba prenájmu 7 dni
  limit km / bez obmedzenia
vratná kaucia 1200 €

Hlavná sezóna

júl - august

140€/deň

minimálna doba prenájmu 7 dni
(od soboty do piatku)
  limit km / bez obmedzenia
vratná kaucia 1200 €

FALCON VAN GRAND CALIFORNIA 600

V PONUKE 2 ROVNAKÉ VOZIDLA

VW GRAND CALIFORNIA 600 (AUTOMAT)

Palivo: diesel, Výkon: 130kw, Prevodovka: 8st automat, predný náhon, Spotreba: cca 10litrov, Výbava: adaptívny tempomat, asistent pre jazdu v jazdnom pruhu, asistent bočného vetra, parkovací asistent, cúvacia kamera, navigácia, apple car play.

Výbavenie: vstavaná kuchyňa s dvoma plynovími horákmi, umývadlo s tečúcou teplou vodou, chladnička, mraznička. Vstavaná kúpelna s umývadlom a sprcha s teplou vodou (zásobník na 100l vody) chemická toaleta s vyberatelnou kazetou.

Nezávislé plynové kúrenie a kotol Truma na ohrev teplej vody. Nosič na 4 bycikle. V cene prenájmu kompletné campingové vybavenie (grill+vonkajšie sedenie+ stolík) kompletné kuchynské vybavenie (základné koreniny a suroviny)


PREDSTAVENIE
GRAND CALIFORNIA

Predstavenie prvej a jedinej VW Grand Californie 600 na Slovensku! Tento legendárny CamperVan z dielne Volksvagen si viete zároveň u nás prenajať a užit si pocit slobody ktorý Vám zaručene prinesie, nehovoriac o množstve zážitkov na nezaplatenie. :)